Tutis Aero Sport wózek spacerowy

Nowe

Wózek wielofunkcyjny Tutis Aero Sport...

Aero Sport jest super lekki, kompaktowy, szybki oraz łatwy w manewrowaniu. 


Okres oczekiwania: 1-14 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

1 499,00 zł

- +

Więcej informacji

wózek Tutis Aero Sport

Tutis Aero Sport - wózek spacerowy

Aero Sport jest super lekki, kompaktowy, szybki oraz łatwy w manewrowaniu. Stworzony z myślą o wszystkich, którzy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu.Idealny dla wielbicieli długich podróży, sprawdzi się w każdych warunkach. 

wózek tutis aero sport


W zestawie:

 1. Siedzisko spacerowe
 2. Sportowe podwozie - stelaż z kołami
 3. Kosz na zakupy
 4. Uchwyt na kubek
 5. Pokrowiec na nóżki
 6. Barierka do spacerówki
 7. GRATIS darmowa i ubezpieczona przesyłkawózek tutis aero sport


Stelaż Tutis Aero Sport:

Wyjątkowo lekka rama AERO TUTIS składa się szybko i łatwo. Dzięki zaawansowanej inżynierii siedzisko wózka kompaktowo składa się z ramą, aby zajmować o 38% mniej miejsca niż standardowe rozwiązanie. Złożony wózek z łatwością zmieści się w bagażniku lub w domu.

 • Koła RealGel ™ są wypełnione specjalnym żelem, który zwiększa trwałość i zapewnia, że nie jest wymagana dodatkowa konserwacja kół.
 • Aluminiowa rama - mocna i lekka aluminiowa rama zapewnia niezawodne i trwałe podwozie. Właściwości antykorozyjne stopu aluminium 6061 zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach, aby zapewnić jego wytrzymałość.
 • Hamulce One Click ™ zostały stworzone do prostej i natychmiastowej aktywacji, zapewniając w ten sposób najwyższe bezpieczeństwo.
 • Inteligentny system amortyzacji - Wytrzymałe amortyzatory dostosowują się do zmieniającej się masy ciała dziecka i zarządzają płynnym i skutecznym ruchem w każdym terenie. Elastyczny widelec przedni absorbuje opór z nierównej drogi i eliminuje potencjalne uderzenia.

wózek tutis aero sportWózek spacerowy Tutis Aero Sport:

Zgodnie z restrykcyjnymi przepisami bezpieczeństwa, w żadnych punktach gięcia ramy AERO TUTIS nie ma pustych miejsc, aby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko zaciśnięcia palców.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa - możliwy wpływ rozkłada się równomiernie w pięciu kierunkach, co zmniejsza obciążenie dziecka.

Wodoodporne materiały - Zewnętrzne tkaniny są pokryte specjalną membraną, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci do wnętrza wózka. 

Szerokie siedzisko, zapewnia dużo przestrzeni wewnątrz wózka,gwarantując Twojemu dziecku komfortowe podróżowanie.KOLORYSTYKA WÓZKA SPACEROWEGO:

(po zakupie prosimy w wiadomości do sprzedającego podać kolor wybranego wózka)

*Kolory na zdjęciach mogą różnić się nieznacznie od kolorów w rzeczywistości. Dodatkowy wpływ na to mają różne ustawienia wyświetlaczy na których ogląda się zdjęcia. 


  

 

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informuję, że:

 • - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Pawłowicz, ul. Warszawska 111, 21-500 Biała Podlaska,
 • - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - stosownie do art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
 • - odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: firma kurierska, operator płatności, biuro rachunkowe,
 • - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat,
 • - posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
 • - ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
 • - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.