Bebetto Tito 3w1 + KIDDY EVOLUTION PRO 2

Nowe

Wózek Tito wyróżnia się lekkością konstrukcji oraz unikalnym designem. Czarny stelaż w połączeniu z tapicerką wykończoną subtelną bizą sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

2 748,00 zł

- +

Więcej informacji

Wózek Tito wyróżnia się lekkością konstrukcji oraz unikalnym designem. Czarny stelaż w połączeniu z tapicerką wykończoną subtelną bizą sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie. 

GWARANCJA 24 MIESIĄCE
Kolory i ich dostępność przedstawione na końcu opisu. Wpisz kolor w podsumowaniu zamówienia.

W zestawie:

1. Gondola
2. Część spacerowa
3. Aluminiowy stelaż
4. Torba pielęgnacyjna, a w niej: pojemna komora główna, 2 kieszenie zewnętrzne, 2 kieszenie w komorze głównej, 1 kieszeń zapinana na suwak (pod klapą), usztywniane dno, regulowany pas naramienny
5. Torba zakupowa umieszczana w koszyku na dole wózka
6. Wyjmowany materac w części spacerowej
7. Wyjmowany materac do gondoli (z włókna kokosowego)
8. Folia przeciwdeszczowa
9. Moskitiera
10. Uchwyt na kubek

Wózek Tito wyróżnia się lekkością konstrukcji oraz unikalnym designem. Czarny stelaż w połączeniu z tapicerką wykończoną subtelną bizą sprawiają, że produkt prezentuje się bardzo atrakcyjnie.
Do wózka dołączona jest przestronna gondola, w której dziecko – nawet w grubym śpiworze, czy kombinezonie – będzie miało duży zapas miejsca. Wyjmowany miękki materac jest bardzo wygodny, a dzięki wykorzystaniu włókna kokosowego wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na wilgoć. Budka ma możliwość pełnego rozłożenia (bez konieczności otwarcia siatki wentylacyjnej), a przy tym została wyposażona w przedni kołnierz, który pozwala na odgrodzenie dziecka od otoczenia. Po zdjęciu gondoli może ona służyć jako łóżeczko turystyczne, a profilowane dno sprawi, że sprawdzi się także jako bujak. Zapinana na suwak siatka wentylacyjna pozwoli nie tylko na dodatkowy przepływ powietrza, ale także jest okienkiem, pozwalającym na kontrolę i kontakt z dzieckiem w gondoli.

Spacerówka posiada stabilne siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa oraz pasem krokowym umiejscowionym przy barierce. Co więcej – pasy można zawiesić na dwóch wysokościach, co pozwoli na dopasowanie zarówno dla 6-miesięcznego, jak i 3-letniego dziecka. Podnóżek obito eko-skórą, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości. Spacerówka umożliwia przewożenie dziecka zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy – a samo przełożenie siedziska zajmuje zaledwie kilka sekund.

System jezdny wózka Tito zasługuje na szczególną uwagę. Duże pompowane koła oraz 6-punktowa amortyzacja zapewniają bardzo dobrą absorpcję drgań, co jest szczególnie istotne podczas jazdy po nierównym podłożu. Ponadto dzięki zastosowaniu unikalnego systemu dwustopniowej amortyzacji konstrukcji możliwe jest dostosowanie do jazdy po równym podłożu (Hard) lub nierównościach (Soft). Na uwagę zasługuje także system SAS (system absorpcji drgań i wstrząsów) oraz DMS (chroniący przed samoczynnym obracaniem się kół po ich oderwaniu od podłoża).

DLACZEGO TITTO ?
Innowacyjny projekt - np. nowy kształt gondoli, unikatowy design koła, szybki system składania i zwiększona przestrzeń bagażowa
Stelaż wykonany z aluminium, co zapewnia jego lekką wagę (zaledwie 9 kg)
Szeroki zakres regulacji, dzięki czemu wózek „rośnie” wraz z dzieckiem
Amortyzacja drgań, zapewniająca dziecku pełny komfort i gwarantująca trwałość wózka

KIDDY EVOLUTION PRO 2
- Proste — dziecinnie proste mocowanie dzięki ulepszonej prowadnicy pasów lub za pomocą bazy Isofix,
- Ergonomiczne — dzięki technologii KLF dziecko będzie spało w zdrowej i odprężającej pozycji. Sprawdzone i rekomendowane przez specjalistów (AGR),
- Bezpieczne — dowiedziono to w wielu testach, które przyniosły firmie pozycję zwycięzcy,
- Przyjazne dla pleców: Miękką i spokojną pozycję leżącą zapewnia absorbująca uderzenia rama pod materac
- Sprawdzony i rekomendowany przez specjalistów (pieczęć AGR)
- Leżenie w wyjątkowo płaskiej pozycji: W końcu zdrowy sen!
- Bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem: Dziecinnie proste mocowanie dzięki ulepszonej prowadnicy pasów lub za pomocą bazy Isofix
- Regulowana wysokość pasów: Zawsze można ją idealnie dopasować do swojego dziecka!
- Zintegrowany duży daszek przeciwsłoneczny z 6-stopniową regulacją: Oferuje cień i miejsce odpoczynku dla dziecka
- Bezpieczeństwo: Zapewnione wielokrotną pozycją zwycięzcy w testach!
- Dopuszczenie do samolotów: Zdrowo w czasie podróży i bezpiecznie na urlopie
- Komfort w nosidełku „Evolution Pro 2“ zapewnia maksymalne oparcie dla ciała i swobodne oddychanie. Dzięki wyjątkowo płaskiemu kątowi leżenia, dziecko może zdrowo i spokojnie się wyspać, gdy nosidełko używane jest poza samochodem.
- Niezależna komisja ekspertów z dziedziny medycyny i nauki sprawdziła i potwierdziła tę ergonomiczną zaletę, a nosidełku Kiddy Evolution Pro2 przyznała znak jakości AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V. - Akcja Zdrowe Plecy).
- Dzięki Technologii KLF nosidełko Kiddy dysponuje wyjątkowo płaską i ergonomiczną powierzchnią leżenia. Zarówno położne jak i pediatrzy radzą: Rodzice nie powinni transportować zbyt długo swoich dzieci w nosidełku. Zgięta pozycja stanowi poważne obciążenie dla miękkich kości i kręgosłupa dziecka. Zgięte nogi mogą uciskać żołądek i płuca, co może utrudniać oddychanie.

Dane techniczne:

dane techniczne titto

Kolorystyka:

MOŻLIWOŚĆ WYBORU STELAŻA CZARNY LUB BIAŁY

PROSIMY O PODANIE KOLORU WÓZKA I STELAŻA W WIADOMOŚCI

Bebetto Titto - kolorystyka

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informuję, że:

  • - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Pawłowicz, ul. Warszawska 111, 21-500 Biała Podlaska,
  • - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - stosownie do art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  • - odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: firma kurierska, operator płatności, biuro rachunkowe,
  • - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat,
  • - posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • - ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.