Fotelik Britax Römer nosidełko BABY-SAFE PLUS SHR II 0-13kg

Nowe

Fotelik BABY-SAFE PLUS SHR II - bezpieczeństwo i komfort od pierwszego dnia...

Mocowanie fotelika wzgl. kierunku jazdy: tyłem do kierunku jazdy

Przedział wiekowy dziecka: od urodzenia do ok. 13 miesiąca życia

Przedział wagowy dziecka: 0-13 kg

 


Okres oczekiwania: 1-7 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

629,00 zł

- +

Więcej informacji

Fotelik samochodowy nosidełko Britax Römer BABY-SAFE PLUS SHR II

BABY-SAFE PLUS SHR II to dowód, że nowoczesność może iść w parze z prostotą – łącząc zaawansowane zabezpieczenia, takie jak innowacyjna ochrona przed uderzeniem bocznym, z wygodą obsługi jedną ręką.

fotelik samochodowy BABY-SAFE

W zestawie:
- Fotelik samochodowy Britax Römer BABY-SAFE PLUS SHR II
- GRATIS darmowa i ubezpieczona przesyłka

CHARAKTERYSTYKA FOTELIKA:

Kategoria: 0-13 kg
Wiek dziecka: od urodzenia do ok 15 miesiąca życia
Montaż: tyłem do kierunku jazdy
Wymiary (W x S x G): 57 x 44 x 65 cm
Waga fotelika: 4,7 kg


Opatentowana technologia płaskiego ułożenia dziecka zapewniająca bezpieczeństwo i wygodę

Rozumiemy jak trudno jest dobrać odpowiednią pozycję leżącą dla noworodka podczas podróży samochodem. Ponieważ mięśnie Twojego maleństwa nie są jeszcze wystarczająco rozwinięte, lepsza będzie pozycja leżąca, która jest bezpieczniejsza w razie uderzenia. BABY-SAFE PLUS SHR II jest wyposażone w naszą opatentowaną technologię płaskiego ułożenia dziecka, która zapewnia łatwe rozwiązanie – regulacja zagłówka powoduje jednocześnie regulację pozycji leżącej

Bezpieczeństwo w wygodnej powłoce

BABY-SAFE PLUS SHR II łączy zaawansowane funkcje bezpieczeństwa z przytulnym otoczeniem dla Twojego dziecka. Dzięki miękko wyściełanym skrzydłom bocznym, Twoje dziecko jest otulone w ochronnej obudowie fotelika, a innowacyjny system D-SIP® zapewnia większą ochronę w przypadku zderzenia bocznego.

foteliki samochodwe

Różne opcje dla wygody używania

samochodzie na bazach BABY-SAFE ISOFIX BASE i BABY-SAFE BELTED BASE. Dzięki zintegrowanym adapterom CLICK & GO®, możesz je umieścić na dowolnym wózku Britax. Przekładanie nosidełka między samochodem, a wózkiem nigdy jeszcze nie było tak proste – wystarczy nacisnąć guzik umieszczony na rączce, a nosidełko może być z łatwością odczepione od wózka i podniesione..

Szybko zdejmowane obicie

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. Można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

Osłona przeciwsłoneczna

Daszek przeciwsłoneczny zapewnia Twojemu dziecku ochronę przed słońcem (UPF 50+) i wiatrem zarówno w samochodzie, jak i na wózku. Ponieważ daszek nie jest przymocowany do rączki możesz nosić nosidełko, kiedy korzystasz z daszka.

Odłącz fotelik od wózka za pomocą jednej ręki

Nosidełko może być łatwo odłączone od wózka za pomocą jednej ręki. Wystarczy, że naciśniesz przycisk umieszczony na rączce, a odłączysz nosidełko od wózka i wygodnie je podniesiesz.

Technologia płaskiego ułożenia dziecka

Pozwala noworodkom przyjąć wygodniejszą i bardziej ergonomiczną pozycję. Nasz opatentowany, wbudowany mechanizm regulacji odchylenia oparcia pozwala dostosować płaskie ułożenie dziecka do jego wzrostu. Pozycja zmienia się automatycznie w miarę regulacji zagłówka, zwiększając ilość wolnego miejsca stosownie do rozwoju dziecka. Również długość pasów naramiennych jest dostosowywana automatycznie podczas regulacji zagłówka.

Łatwo regulowana rączka

Możesz z łatwością przełożyć regulowaną rączkę na tył nosidełka i umieścić w nim dziecko. Wystarczy nacisnąć przycisk na rączce, by ją odblokować i poruszyć. Kiedy kładziesz nosidełko na podłodze, rekomendujemy przesunięcie rączki całkowicie do tyłu, żeby uniemożliwić kołysanie się nosidełka.

Ochrona przed uderzeniem bocznym – D-SIP®

Nasz system D-SIP® zapewnia znakomitą ochronę w przypadku kolizji bocznej. Przenosi on punkt uderzenia bliżej, zmniejsza prędkość i rozprowadza energię uderzenia po całym obszarze skorupy nosidełka z daleka od dziecka. Po prostu podnieś D-SIP® po tej stronie nosidełka, która znajduje się najbliżej drzwi, aż usłyszysz wyraźne kliknięcie.

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne 

Głębokie, miękko wyściełane ściany boczne fotelika działają jak ochronny kokon, absorbując siłę zderzenia bocznego i zmniejszając ryzyko obrażeń dziecka.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Naszym zdaniem 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka

Zarówno wyściełany zagłówek jak i pasy można łatwo regulować jedną ręką, dopasowując je do wzrostu dziecka. Zanim przypniesz swoje maleństwo pasami, upewnij się, że zagłówek jest we właściwej pozycji – tuż ponad ramionami dziecka.Na bazie

W tych chwilach, gdy dziecko śpi i trzeba je przemieścić albo umieścić w samochodzie bez zakłócania snu, opiekun dziecka naprawdę doceni nasz fotelik dla niemowląt z bazą. W przypadku, gdy podstawa jest stabilnie zamontowana w samochodzie, fotelik można łatwo wpiąć lub wypiąć z bazy jednym przyciśnięciem, bez kłopotów i bez przeszkadzania dziecku. 

Przymocowany pasami bezpieczeństwa

Ten fotelik może być zainstalowany za pomocą trójpunktowych pasów bezpieczeństwa samochodu. To wygodny wybór, jeżeli zamierzasz przenosić fotelik pomiędzy samochodami, które mogą nie mieć punktów mocowania ISOFIX. Prowadnice pasa na foteliku pomogą w prawidłowej jego instalacji. 

Zatwierdzone do użytku w samolotach

W trakcie podróży samolotem nasze foteliki i nosidełka dla niemowląt zapewnią Twojemu maleństwu ochronę oraz komfort. Przed wejściem z dzieckiem na pokład samolotu sprawdź, czy Twój fotelik widnieje na naszej liście produktów wyposażonych w atest na podróże samolotem. Niektóre z naszych fotelików samochodowych są dostosowane do montażu przy użyciu samolotowych pasów bezpieczeństwa, natomiast inne mogą wymagać zainstalowania dodatkowych akcesoriów samolotowych. Celem uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z linią lotniczą.

 


KOLORYSTYKA FOTELIKA: 

(po zakupie prosimy w wiadomości do sprzedającego podać kolor wybranego fotelika)black marbleblack marbleblack marbleblack marble *Kolory na zdjęciach mogą różnić się nieznacznie od kolorów w rzeczywistości. Dodatkowy wpływ na to mają różne ustawienia wyświetlaczy na których ogląda się zdjęcia.

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informuję, że:

  • - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Pawłowicz, ul. Warszawska 111, 21-500 Biała Podlaska,
  • - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - stosownie do art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  • - odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: firma kurierska, operator płatności, biuro rachunkowe,
  • - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat,
  • - posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • - ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.