Recaro Young Sport Hero 9-36kg

Nowe

Najnowszy innowacyjny fotelik RECARO Young Sport HERO, którego premiera miała miejsce na wrześniowych targach Kind und Jungend 2014 to nowa bezpieczna konstrukcja oparta na koncepcji sprawdzonego europejskiego bestsellera (RECARO Young Sport), którego sprzedaż przekroczyła milion sztuk.

Okres oczekiwania: 1-5 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

899,00 zł

- +

Więcej informacji

Najnowszy innowacyjny fotelik RECARO Young Sport HERO, którego premiera miała miejsce na wrześniowych targach Kind und Jungend 2014 to nowa bezpieczna konstrukcja oparta na koncepcji sprawdzonego europejskiego bestsellera (RECARO Young Sport), którego sprzedaż przekroczyła milion sztuk.

Young Sport HERO to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (kategoria wagowa 9-36 kg). Fotelik RECARO Young Sport HERO jest fotelikiem docelowym służącym do samego końca okresu, kiedy dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce).

Fotelik obejmuje aż 3 grupy wagowe:
I- 9-18kg
II- 15-25kg
III- 22-36kg.

Young Sport HERO dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji umożliwia dopasowanie do budowy ciała dziecka, zachowując przy tym wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortu.

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR-TO-DOOR

Bezpieczeństwo:
- doskonała ochrona boczna dzięki zaawansowany systemowi ochrony bocznej ASP, tworzą go wysokie ściany fotelika i zagłówka oraz rozbudowane boczne osłony energochłonne.
- fotelik wykonany z nowoczesnych materiałów absorbujących energię
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z systemem HERO stanowią dodatkową ochronę i nadają dziecku większą stabilność zapobiegając przesunięciom wewnątrz fotelika (dla grupy ECE I)
- HERO – ochraniacze barkowe, pasy i zagłówek stanowią integralną całość.
- HERO zapobiega niepożądanemu efektowi skręcania się i zsuwania pasów z ramion dziecka.
- specjalna budowa i energochłonne materiały w ochraniaczach barkowych eliminujące obrażenia przy zderzeniach czołowych.
- nowa zmodyfikowana klamra na pas samochodowy jest łatwa w zapięciu i wyposażona w system ułatwiający naciągnięcie pasa samochodowego
- fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość, przeznaczoną dla małych dzieci
- regulacja zagłówka połączona z regulacją wysokości pasów własnych fotelika powoduje prawidłowe i bezpieczne ustawienie pasów na ramionach dziecka
- podwójna ochrona boczna dla najmniejszych dzieci pochodząca od ścian bocznych zagłówka i energochłonnych osłon bocznych fotelika.

Komfort:
- prosty sposób montażu w samochodzie pasem 3-punktowym
- Young Sport HERO wyposażony jest w wysokiej jakości tapicerkę zapewniającą przepływ powietrza
- regulacja pochylenia fotelika
- wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka oraz do przenoszenia fotelika
- fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość przeznaczoną dla małych dzieci
- oddychająca tapicerka efektywnie odprowadza ciepło
- materiał tapicerki jest niezwykle delikatny i miękki w dotyku

Wysokiej jakości, tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

Tapicerka Bellini Soft to wysoce funkcjonalny i trwały materiał: Tapicerki RECARO spełniają wymogi Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest. Zostały przetestowane pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. Dodatkowo są one odporne na działanie potu i śliny a także wysoce trudnopalne ( zgodnie z normą ECE-R 44/04).

Dostępne kolory:
- Black
- Graphite
- Shadow
- Ruby
- Pink
- Saphir
- Mocca
- Violet

Young Sport HERO należy do kategorii uniwersalnej dzięki czemu pasuje do każdego samochodu wyposażonego w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Bez względu na miejsce montażu fotelika w samochodzie należy pamiętać, że mocujemy go zawsze przodem do kierunku jazdy.

Aby fotelik zapewniał maksymalne bezpieczeństwo musi być odpowiednio zamocowany w samochodzie. W Young Sporcie HERO ułatwiają to prowadnice i klamry mocujące pas samochodowy. Podczas montażu fotelika musimy pamiętać o prawidłowym przebiegu pasa samochodowego przez odpowiednie klamry.

Parametry:
- Długość: 47 cm
- Szerokość: 47 cm
- Wysokość: 70 cm
- Waga: 8,2 kg

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informuję, że:

  • - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Pawłowicz, ul. Warszawska 111, 21-500 Biała Podlaska,
  • - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - stosownie do art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  • - odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: firma kurierska, operator płatności, biuro rachunkowe,
  • - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat,
  • - posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • - ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.