Recaro Milano 15-36kg

Nowe


Fotelik Milano przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu). RECARO Milano obejmuje 2 grupy wagowe:
II- 15-25kg
III- 22-36kg.

Okres oczekiwania: 1-5 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

499,00 zł

- +

Więcej informacji

Fotelik Milano przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).
RECARO Milano obejmuje 2 grupy wagowe:
II- 15-25kg
III- 22-36kg.

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR-TO-DOOR

Milano oferuje wysoki komfort podróży dzięki specjalnie wyprofilowanemu szerokiemu siedzisku i regulacji oparcia pleców. Aluminiowa konstrukcja wzmacniająca sztywność zagłówka doskonale chroni dziecko podczas jazdy.

Bezpieczeństwo:
- 4 gwiazdki w ogólnej ocenie przyznawanej przez ADAC
- Głęboki i wzmocniony zagłówek przez aluminiową konstrukcję doskonale chroni dziecko w foteliku.
- Doskonałą ochronę boczną zapewnia zaawansowany system ochrony bocznej ASP.

Zawansowany System Ochrony Bocznej ASP (Advanced Side Protection) sprawia, że dziecko znajdujące się w foteliku jest schowane za wysokimi bokami fotelika. ASP zapewnia ochronę główki dziecka i całego ciała podczas uderzeń bocznych.

- Fotelik wykonany z materiałów absorbujących energię.
- Cała konstrukcja fotela wzmocniona przez aluminiowe rurki
- Zamontowane prowadnice na pas barkowy wymuszają prawidłowe ułożenie pasa samochodowego przypinającego dziecko i fotelik.

Fotelik został wyposażony w prowadnice zamocowane w zagłówku, które wymuszają prawidłowy przebieg pasa samochodowego barkowego przez środek ramienia dziecka

- Fotelik spełnia wszystkie Europejskie wymogi bezpieczeństwa zgodnie z ECE R44/04

Komfort:
- Prosty sposób montażu pasem 3-punktowym.
- Milano obszyty został wysokiej jakości materiałami wzbogaconymi o funkcję ”oddychania” i sportowy wygląd.
- Regulacja pochylenia pleców poprzez odpowiednie ustawienie oparcia
- Płynna regulacja zagłówka , dzięki której fotelik „rośnie” razem z dzieckiem
- Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt do podnoszenia zagłówka.
- Doskonały system cyrkulacji powietrza zapewnia wysokiej jakości tapicerka.
- Szerokie i ergonomiczne siedzisko zapewni komfort nawet przy najdłuższych podróżach


Wysokiej jakości tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

Recaro Milano montujemy w samochodzie poprzez ustawienie fotelika na odpowiednim miejscu na tylnej kanapie samochodu, sprawdzamy czy zagłówek kanapy nie koliduje z zagłówkiem fotelika (nie odpycha fotelika od oparcia kanapy). Jeżeli taka sytuacja ma miejsce to należy zagłówek kanapy samochodowej wymontować lub odwrócić go o 180 stopni, a następnie maksymalnie docisnąć fotelik do kanapy samochodowej.
Dziecko przypinamy 3-punktowym pasem bezpieczeństwa samochodu.

Najlepiej jest zamocować fotelik na środkowym siedzeniu tylnej kanapy stosując 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Tak zamocowany fotelik jest oddalony od każdych z drzwi, co ma znaczenie przy ewentualnych uderzeniach bocznych. Jeżeli natomiast samochód nie ma 3-punktowych pasów na tym siedzeniu, lub kanapa samochodowa jest tak wyprofilowana, że fotelik tam nie pasuje, zalecamy montowanie fotelika za pasażerem. Jest to wygodne i bezpieczne miejsce sprawiające, że dziecko wkładamy i wyciągamy z samochodu od strony pobocza, czyli strony bezpiecznej z której nie zagraża nam żaden jadący po ulicy pojazd.

W tej kategorii wagowej ważne jest to, żeby 3-punktowy pas samochodowy był odpowiednio przeprowadzony przez wskazane czerwone miejsca i odpowiednio naciągnięty na dziecku.

Parametry:
- Długość: 39 cm
- Szerokość: 45 cm
- Wysokość: 70 - 82 cm
- Waga: 5,6 kg

Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1) informuję, że:

  • - administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafał Pawłowicz, ul. Warszawska 111, 21-500 Biała Podlaska,
  • - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - stosownie do art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  • - odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: firma kurierska, operator płatności, biuro rachunkowe,
  • - Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat,
  • - posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  • - ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
  • - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia.