Recaro Zero.1 i-Size 0-18kg

Nowe

RECARO Zero.1 i-Size dzięki funkcji obracania o 360° zapewnia niespotykaną wygodę przy przypinaniu dziecka w foteliku. Zero.1 i-Size może być używany od urodzenia do 18 kg lub 105 cm wzrostu zapewniając dzieciom wystarczającą przestrzeni i bezpieczeństwa. Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy.

Okres oczekiwania: 1-5 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

1 989,00 zł

- +

Więcej informacji

RECARO Zero.1 i-Size dzięki funkcji obracania o 360° zapewnia niespotykaną wygodę przy przypinaniu dziecka w foteliku. Zero.1 i-Size może być używany od urodzenia do 18 kg lub 105 cm wzrostu zapewniając dzieciom wystarczającą przestrzeni i bezpieczeństwa. Zero.1 i-Size umożliwia przewożenie dzieci zarówno tyłem i jak i przodem do kierunku jazdy. Nowoczesne dwukolorowe tapicerki funkcyjne łączą w sobie dynamikę i elegancję. Wysokiej jakości, dzianiny sprawiają że tapicerki są łatwe do czyszczenia i zachowują szczególne właściwości oddychające.

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR-TO-DOOR


Bezpieczeństwo:
- Zintegrowany system ISOFIX zapewnia łatwą i bezpieczną instalację w pojeździe
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z innowacyjnym systemem HERO służą wygodzie i bezpieczeństwu
- Mechaniczne wskaźniki sygnalizujące prawidłową instalację fotelika w pojeździe

Komfort:
- Obracane siedzisko pozwalające na wygodne przypinanie dziecka w foteliku
- Oddychające tkaniny i profilowana pianka dla najwyższej ergonomii
- Regulowana wielostopniowa wysokość zagłówka
- Wielostopniowa regulacja pozycji spoczynkowej
- Wyjmowana modułowa wkładka redukcyjna dla noworodków i mniejszych dzieci

Wysokiej jakości tapicerki z funkcyjnej dzianiny w dwóch kolorach łączą w sobie nowoczesność, trwałość i właściwości oddychające. Tapicerki RECARO łatwo można wyczyścić z codziennych zabrudzeń, a przy poważniejszych zabrudzeniach można je łatwo zdjąć z fotelika i wyprać w pralce w temp. 30°C.

Dostępne kolory:
- Aluminium Grey
- Carbon Black
- Xenon Blue
- Dakar Sand
- Indy Red
- Performance Black
- Power Berry
- Racing Red

Montaż:
Fotelik RECARO Zero.1 i-Size dla łatwej i bezpiecznej instalacji posiada zintegrowane łączniki ISOFIX. Panel wskaźników bezpieczeństwa jest umieszczony centralnie z przodu fotelika Zero.1 i-Size i w czytelny sposób sygnalizuje prawidłową instalację fotelika. Cztery wskaźniki muszą mieć kolor zielony, abyśmy mogli bezpiecznie rozpocząć podróż z dzieckiem. Dwa skrajnie wskaźniki sygnalizują prawidłowe wpięcie fotelika w złącza ISOFIX, środkowe wskaźniki pokazują czy podpórka spoczywa bezpiecznie na podłodze pojazdu a fotelik jest prawidłowo ustawiony i zabezpieczony do jazdy przodem lub tyłem.

Parametry:
- Długość: 64 cm
- Szerokość: 45-55 cm
- Wysokość: 61-68 cm
- Waga: około 15 kg