Recaro Privia 0-13kg

Nowe

RECARO Privia to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia (kategoria wagowa 0-13 kg). Privia to jeden z najlżejszych fotelików w swojej kategorii, który dzięki zastosowanemu systemowi HERO zapewnia wysoki komfort oraz maksymalne bezpieczeństwo.

Okres oczekiwania: 1-5 dni

Kolorystyka - wpisz kolor i kliknij ZAPISZ

loader

* pola obowiązkowe

659,00 zł

- +

Więcej informacji

RECARO Privia to fotelik przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca życia (kategoria wagowa 0-13 kg). Privia to jeden z najlżejszych fotelików w swojej kategorii, który dzięki zastosowanemu systemowi HERO zapewnia wysoki komfort oraz maksymalne bezpieczeństwo. HERO jest unikalnym i innowacyjnym systemem opatentowanym przez RECARO, który integruje zagłówek pasy i osłony barkowe.

Fotelik został wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań służących nie tylko poprawie bezpieczeństwa, ale również wysokiemu komfortowi dzieci i wygodzie rodziców.

Fotelik RECARO Privia mocowany na bazie RECARO Fix jest absolutnym liderem w zakresie bezpieczeństwa w swojej kategorii.

GWARANCJA 24 MIESIĄCE DOOR-TO-DOOR


Opatentowany, innowacyjny system HERO:
- fotelik RECARO Privia został zatwierdzony do używania w samolotach
- zintegrowany zagłówek, pasy i ochraniacze barkowe
- brak efektu skręcania i krzyżowania pasów
- miękkie tkaniny zapobiegają podrażnieniom skóry
- wysokie osłony boczne chroniące dziecko
- wkładka dla noworodków w komplecie
- materiały absorbujące energię wypadków

RECARO Privia stosowana z bazą RECARO Fix zapewnia najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa potwierdzony badaniami ADAC i Stiftung Warentest.

System RECARO SMARTfit:
- intuicyjne, duże przyciski dla łatwej i bezpiecznej obsługi
- ergonomiczny uchwyt do wygodnego przenoszenia
- jednoprzyciskowe zwalnianie z bazy RECAROfix
- fotelik waży zaledwie 3,7 kg i jest jednym z najlżejszych w swojej klasie

Tapicerka RECARO Tec to zupełnie nowy, wysoce funkcjonalny materiał:
-jest oddychająca oraz efektywnie odprowadza ciepło
-posiada aksamitną powłokę oraz gęsty splot tkaniny, dzięki czemu znacznie ogranicza osadzanie się potencjalnych zabrudzeń
-jest niebywale delikatna i miękka w dotyku
-wyróżnia się ekskluzywnym wyglądem

Nasze nowe tapicerki spełniają wymogi Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest. Zostały przetestowane pod kątem trwałości koloru oraz zawartości substancji szkodliwych. Dodatkowo są one odporne na działanie potu i śliny a także wysoce trudnopalne ( zgodnie z normą ECE-R 44/04).

Dostępne kolory:
-Black
-Graphite
-Shadow
-Cherry
-Pink
-Saphir
-Mocca
-Violet


RECARO Privia należy do kategorii uniwersalnej co oznacza, że pasuje do większości samochodów wyposażonych w 3 punktowe pasy bezpieczeństwa.  Po kupieniu bazy ISO-fix fotelik pasuje również do samochodów wyposażonych w ten system.

Bez względu na to czy fotelik montujemy za pomocą pasa samochodowego czy też przy użyciu bazy RECARO fix należy pamiętać o bezwzględnym montowaniu fotelika tyłem do kierunku jazdy  na odpowiednim miejscu w samochodzie.

Parametry:
- Długość: 66 - 68 cm
- Szerokość: 44 cm
- Wysokość: 55 - 58 cm
- Waga: 3,7 kg

Fotelik RECARO Privia wyznaczając nowe wysokie standardy w dziedzinie bezpieczeństwa, funkcjonalności i komfortu zdobył uznanie ekspertów w konkursach „German Design Avard” oraz „X+ Avard” za design, wysoką jakość i funkcjonalność. Te cechy cenią wysoko również użytkownicy fotelika RECARO Privia o czym świadczą nagrody „Złoty Brzuszek 2015” oraz  „Loved by Parents”.